Maandag     
     
Tijd  Groep  Locatie 
15.30 – 18.30 uur   Turnen A-selectie 1   Turnhal 
17.45 – 20.45 uur  Turnen A-selectie 2   Turnhal 
16.30 – 18.30 uur   Instap/recreatie acro  Turnhal 
18.00 – 20.00  E/D/C acro  Turnhal 
     
17.30 – 18.30  Freerunnen   Freerunhal 
18.30 – 19.30  Freerunnen   Freerunhal 
19.30 – 20.30  Freerunnen   Freerunhal 
     
16.30 – 17.15  Gymnastiek Kleuters   Fûgellân 
17.15 – 18.00  Gymnastiek 6 jr – 8 jr   Fûgellân 
18.00 – 18.45   Gymnastiek 8 jr – 10 jr   Fûgellân 
19.00 – 20.00   Allround gym   Fûgellân 
20.00 – 21.00  Lijnbal   Fûgellân 
     
Dinsdag     
     
09.00 – 10.00   Gym Combinatieles  Turnhal 
10.00 – 11.00   Gym Combinatieles   Turnhal 
15.30 – 16.30  Nijntjegymmen peuters/kleuters  Turnhal 
16.30 – 18.30   Turnen C-selectie middenbouw   Turnhal 
17.30 – 19.30   Turnen B-selectie middenbouw   Turnhal 
18:30 – 20.30  Turnen C-selectie bovenbouw  Turnhal 
19.00 – 21.00  Turnen B-selectie bovenbouw  Turnhal 
16.30-18.00  Acro individueel bovenpartners  Turnhal 
17.30-19.00  Acro individueel onderpartners  Turnhal 
     
15.15 – 16.00   Gymnastiek 6 jr – 8 jr   Fonteinslanden 
16.00 – 16.45  Gymnastiek 8 jr – 10 jr  Fonteinslanden 
19.00 – 20.00    Gym 60 +  Fonteinslanden 
     
Woensdag     
     
10.00 – 10.45  Peutergym    Turnhal 
14:45 – 16.45   Turnen Instap Selectie  Turnhal 
14.45 – 17.45   Turnen Jong talent  Turnhal 
16.45 – 20.00  Turnen A-selectie  Turnhal 
     
18.00 – 19.00  Freerunnen  Freerunhal 
19.00 – 20.00   Freerunnen   Freerunhal 
     
Donderdag     
     
15.15 -16.00  Gymfun   Turnhal 
16.00 – 17.00  Turnfun   Turnhal 
17.00 – 20.00   Turnen A-selectie (optioneel)  Turnhal 
18.00 – 20.00  E/D/C acro   Turnhal 
20.00 – 21.00  Turnen voor Volwassenen  Turnhal 
     
19.00 – 20.00    Seniorengym  Fûgellân 
     
Vrijdag     
     
15.15 – 17.30   B-selectie middenbouw  Turnhal 
15.30 – 17.00  C-selectie middenbouw  Turnhal 
17.00 – 19.15   B-selectie bovenbouw  Turnhal 
19.00 – 20.45  C-selectie bovenbouw  Turnhal 
     
Zaterdag     
     
09.45 – 12.00   Turnen Instap Selectie   Turnhal 
12.15 – 15.45  Turnen A-selectie 2  Turnhal 
14.30 – 18.00   Turnen A-selectie 1  Turnhal 
     
10.00 – 11.00  Freerunning  Freerunhal 
11.00 – 12.00  Freerunning  Freerunhal 
     
Zondag     
     
09.30 – 12.15  Regiotraining   Turnhal 
12.00 – 14.30   Turnen 1e + 2e divisie   Turnhal 

 

Locaties

Turnhal, Holwerderweg 7a te Dokkum

Freerunhal, Holwerderweg 7a te Dokkum

Fûgellân, Ljurk 2 te Dokkum

Fonteinslanden, Kapellaan 1 te Dokkum