Lesrooster 2020/2021  
Dag Groep Tijd van Tijd tot Locatie
Maandag Turnen nationale selectie 4e training 16:00 18:30 Turnhal
  C selectie 1 16:45 18:45 Turnhal
  Freerunning 6 tot 11 jaar  16:00 17:00 de Doelstien
  Freerunning 11 tot 16 jaar 17:00 18:00 de Doelstien
  Freerunning 16 + 18:00 19:00 de Doelstien
  C selectie 2 16:45 18:45 Turnhal
  Gymnastiek kleuters 16:00 16:45 Fonteinslanden
  Gymnastiek 6/7 jaar 17:15 18:00 Fugellân
  Gymnastiek 8/9 jaar 18:00 18:45 Fugellân
  A selectie 18:00 20:30 Turnhal
  Dames allround gym 19:00 20:00 Fugellân
  Lijnbal 20:00 21:00 Fugellân
Dinsdag Gym combinatieles 09:00 10:00 Turnhal
  Gym combinatieles 10:00 11:00 Turnhal
  Gymnastiek peuters 11.15 12.00 Turnhal
  Gymnastiek 6/7 jaar 15:15 16:00 Fonteinslanden
  Gymnastiek 8/9 jaar 16:00 16:45 Fonteinslanden
  D selectie 1 16:30 18:00 Turnhal
  D selectie 2 18:00 19:30 Turnhal
  B selectie 19:30 21:00 Turnhal
  Gym dames 60+ 19:00 20:00 Fonteinslanden
  Acro 2 16:00 18:00 Turnhal
  Acro 5 18:00 20:00 Turnhal
Woensdag Peuters  10:00 10:45 Turnhal
  Senioren gymnastiek 60+  11:00 12:00 Turnhal
  Pre-Selectie 2e training 14:45 16:45 Turnhal
  Nationale selectie 1 14:45 17:30 Turnhal
  Nationale selectie 2 16:30 19:15 Turnhal
  A selectie 18:30 21:00 Turnhal
  Acro individueel BP 15:30 17:00 Turnhal
  Acro individueel OP 17:00 18:30 Turnhal
Donderdag Nijntje voor peuters & kleuters 15:15 16:00 Turnhal
  Gymfun recreatie 10/11 16:15 17:00 Turnhal
  Jongensgym 1 17:00 17:45 Turnhal
  Jongensgym 2 17:45 18:30 Turnhal
  Turnfun vanaf 12 jr  18:30 19:30 Turnhal
  Acro 1 16:00 18:00 Turnhal
  Acro 4 18:00 20:00 Turnhal
  Senioren gymnastiek 50+ 19:00 20:30 Fugellân
  Turnen 18+ 20:15 21:15 Turnhal
Vrijdag Nationale selectie 1 15:00 18:00 Turnhal
  Nationale selectie 2 17:15 20:15 Turnhal
  C selectie 1 16:00 18:00 Turnhal
  C selectie 2 17:30 19:30 Turnhal
  B selectie 18:30 20:30 Turnhal
Zaterdag Acro 5 08:30 10:30 Turnhal
  Acro 3 09:30 11:30 Turnhal
  Nationale selectie 1 10:45 14:00 Turnhal
  Nationale selectie 2 12:45 16:00 Turnhal
  Pre-selectie 16:00 18:15 Turnhal
Zondag Acro D 09:30 11:30 Turnhal
  Acro 5 11:30 13:30 Turnhal